Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Ciekawostki > Wideofilmowanie ślubów w profesjonalnym ujęciu

Wideofilmowanie ślubów w profesjonalnym ujęciu

Wtorek 18 lutego 2014, przez Aleksander

O filmowaniu ślubów słów kilka

Alkohol, nocne życie, nie raz ból głowy czy tak wygląda życie człowieka który filmuje śluby? Jest w tym trochę prawdy ale nie do końca, zdarza się że kamerzysta wypije za zdrowie pary młodej, lecz są to jednostkowe przypadki, bardzo rzadko spotykane na weselach. Jeszcze jakiś czas temu gdy nagrywanie nie było tak popularne a wesela kojarzyły się bardziej z wiejskimi wydarzeniami, picie wśród kamerzystów, tak jak i zespołów weselnych było normalką. Dzisiaj osoby takie są bardziej profesjonalne.

Co do nocnego życia to prawda, lecz nie jest to dobrowolna decyzja, wielu kamerzystów na ślub wolało by spędzić swój wolny czas z rodziną niż odsypiać pół dnia po wczorajszym weselu. W ogóle życie rodzinne takiej osoby jest bardzo ograniczone, nie mogą w weekendy bawić się z dziećmi, spotykać z ukochanymi osobami bo pracują.
Ból głowy zdarza się, raczej rzadko a jeśli już, to jest to raczej przyczyna złego snu, lub jego niedoboru. Tak jak wcześniej napisałem nie ma to związku z alkoholem, czy też piciem na umór.

Poświęcenie

Nie ma co się oszukiwać wideofilmowanie Grójec to trudna praca. Jest dosyć dobrze płatna, jest to zarobek kilkaset złotych na jedno wesele, ale wymaga poświęceń w szczególności w sferze życia prywatnego. Najlepiej w niej spisują się pasjonaci, to oni potrafią złapać najlepsze momenty z wesela i później poskładać je w odpowiednią taśmę. Wbrew pozorom nie jest to takim łatwym zadaniem, często zdarza się, że nieumiejętnie złożona produkcja jest słaba, często przepłacona a nowożeńcy nie są zadowoleni ze swojej jakże ważnej pamiątki.

Kto może tworzyć filmy ślubne?

Tak naprawdę każdy kto chodź w podstawowym stopniu potrafi posługiwać się kamerą, co do jakości takiej usługi zależy to od doświadczenia. Jeżeli ktoś jest bardzo doświadczony to jego cena jest wyższa ale również jest to fachowiec, specjalista w składaniu montowaniu, filmowaniu, czyli taka „złota rączka” kamery. Moim zdaniem lepiej więcej zapłacić i mieć towar najwyższej klasy.