Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Webdesign > Tworzenie zoptymalizowanych stron internetowych

Tworzenie zoptymalizowanych stron internetowych

Środa 6 lipca 2016, przez MarcinB

Z dnia na dzień słyszymy o nowych firmach które zamykają swoją działalność, redukują miejsca pracy lub w inny sposób nie radzą sobie w dobie panującego kryzysu. Przyczyn takiej sytuacji jest wiele, jak jednak mają radzić sobie te najmniejsze kilkuosobowe firmy które w przeciągu kilku miesięcy straciły znaczną część zysków, ponieważ zmniejszyła się liczba klientów? Odpowiedzi na to pytanie również jest wiele jak i przyczyn kryzysu ale jedną z nich są… strony internetowe.

Strony internetowe są dużą szansą dla małych firm i takich które rozpoczynają dopiero swoją działalność. Przykładowo weźmy firmę która w Rzeszowie oferuje naprawę samochodów. Zakładów o podobnym charakterze działalności jest co najmniej kilkanaście w tym mieście. Co więc powinna zrobić taka firma – skorzystać z oferty firmy oferującej strony www. Rzeszów jest miastem gdzie posiadanie strony internetowej pozwoli na zwiększenie liczby klientów firmy i pozwoli jej przetrwać trudne czasy. Na stronie www mogą znaleźć się różnego typu informacje o charakterze działalności, ofercie i dane kontaktowe firmy.

Nawet najmniejsza obecność w internecie jest lepsza niż żadna dlatego firmy liczące pieniądze i tnące koszta mogą skorzystać ze specjalnej oferty – tworzenie wizytówek internetowych – tak zwana e-wizytówka jest małą stroną WWW na której znajdują się najważniejsze informacje o firmie, koszta takiej wizytówki są znacznie mniejsze niż w przypadku dużej strony www, ale efekt posiadania takiej reklamy może być bardzo dobry. Ciekawa szata graficzna i umiejętnie przygotowana treść wzbudzą zaufanie u klienta.

Małe strony WWW to usługa kierowana głównie dla niewielkich firm które działają lokalnie i mają ograniczony budżet na promocję, ale są świadome że aby zdobyć nowych klientów – muszą oni usłyszeć o firmie, czy np. znaleźć ją w internecie.