Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Biznes > System do zarządzania Twoim hotelem

System do zarządzania Twoim hotelem

Piątek 24 maja 2013, przez admin

Aplikacja Davatis.com został stworzony przez niezależny zespół ludzi starających się odpowiedzieć na konkretne oczekiwania rynku turystyczno – hotelarskiego w naszym kraju. Pomysł na Davatis.com powstał spontanicznie – w trakcie poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego dla naszej grupy.
Doświadczyliśmy na sobie, że wyszukanie i rezerwacja pobytu w hotelu jest bardzo czasochłonne dla klienta i jest czynnością żmudną dla samego hotelarza. Podjęliśmy decyzję, że czas to zmienić. Przewracanie kartek i przeszukiwanie strona po stronie jest mozolne i zajmujące za dużo czasu. Rzeczywistość zrobienia rezerwacji naszego wyjazdu okazały się niepokojące.

Po powrocie z wyjazdu od razu wzięliśmy się do projektowania. Nasze pierwsze spostrzeżenie – należy stworzyć aplikację pozwalającą, z jednej strony, optymalnie zarządzać miejscami noclegowymi, z drugiej zaś – efektywnie wyszukiwać i bukować miejsca noclegowe dla wczasowiczów. W taki sposób powstał system Davatis.com
Davatis.com – system sprawnego zarządzania obiektem noclegowym nie narzuca żadnych wymogów i nie generuje ograniczeń. Jego funkcjonalność w sieci umożliwia minimalizację kosztów, przecież nie trzeba kupować licencji niezwykle drogich programów, a co najistotniejsze jest ogólnodostępny dla małych i dużych obiektów.
Davatis.com to nic innego jak promocja hotelu. Pozwala łatwo zarządzać obiektami pensjonatami i hotelami, bez względu na liczbę miejsc noclegowych. Został stworzony przez grupę osób na Pomorzu, w Szczecinie.

Davatis.com oferuje także oprogramowanie hotelowe. System Davatis.com daje pełną i wnikliwą kontrolę nad prowadzeniem rezerwacji, pozwala sprawnie przyjąć gościa, dostarcza wszelkich danych dotyczących pobytu, ułatwia finalizowanie oraz rozliczenie z klientem. Jest źródłem szybkiej informacji o stanie pokoi i położeniu w hotelu. Wyniki działalności są dostępne w formie czytelnych raportów oraz statystyk. Davatis.com cechuje się logicznym układem funkcji i prostotą obsługi, a to powoduje, że sprawdza się w dużych, jak i niewielkich obiektach noclegowych.