Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Ciekawostki > Światowa wystawa zegarków Doxa

Światowa wystawa zegarków Doxa

Piątek 21 sierpnia 2015, przez Bartosh

04 kwietnia do 21 października 2015, wieloletni Szwajcarski Zegarek DOXA firma, wraz z muzeum zegarów "Château des Monts" w Le Locle, prezentuje przegląd swojej bogatej historii.

Wśród eksponatów są nie tylko eksponaty od początku fabryka zegarków, ale także specjalną kieszeń tematyczna zegarki DOXA 8-Day kalibru zegarki, panowie i panie zegarki z 20. wieku, chronografów, i wiele innych. Vintage billboardy reklamowe i katalogi sprzedaży ilustrują obecność na rynku zegarek Doxa w latach 1920 i 1930. Inne ciekawostki to seria SUB latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych Grafic i. W centralnym, 4 wieże pokazują bieżące podkreśla przedstawione przez DOXA w Baselword międzynarodowy zegarek i biżuterię targową w Bazylei w marcu.

Warto zauważyć, że wystawa odbędzie się w salach dworu zakupionego przez Georges Ducommun, założyciela firmy zegarek Doxa, w 1912 roku broszurę (w języku francuskim i angielskim) towarzyszący wystawie wyjaśnia historię każdego elementu przedstawionego.

Romeo F. Jenny, prezes DOXA, jest bardzo podekscytowany tym wystawy w dawnym domu okazałym założyciela: "To jest bardzo bliski mojemu sercu, aby pokazać historię naszej marki i jej więzi z Château des Monts właśnie tutaj, w Le Locle, gdzie nasza historia rozpoczęła się ponad 120 lat temu. A my czekamy na pomyślną przyszłość. "