Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Hobby > Spróbuj się wydostać z pokoju zagadek!

Spróbuj się wydostać z pokoju zagadek!

Środa 14 września 2016, przez alfred

Popularne gry komputerowe typu escape game polegają na rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek i rebusów w celu ucieczki z zamkniętego pomieszczenia. To właśnie te gry zainspirowały twórców escape roomów w realnym świecie.

W taki oto sposób gracze wstali od swoich komputerów i zostali rzeczywiście zamknięci w miejscu, które to właśnie możemy określić jako pokój zagadek. Wszystko to oczywiście w imię dobrej zabawy i rozrywki, aby przeżyć przygodę życia.

Zadanie jest proste, ale uwierzcie, że niełatwe - kilka osób zamkniętych w pokoju ma się z niego wydostać przed upływem określonego czasu. Jeśli im się uda - doświadczą niesamowitej satysfakcji i przyjemności płynącej z rozwikłania wszystkich zagadek. Jeśli nie, to czeka ich poczucie zawodu i porażki.

Escape room - w Krakowie od www.lostroom.pl - to swoisty labirynt, ale by się z niego wydostać kluczowy jest spryt i często współpraca z resztą grupy. Taka zabawa w realnym świecie jest naprawdę niesamowita i daję ogromną satysfakcję.

Kiedy trend na próby ucieczki z zamkniętych pokoi dotarł także do Polski escape roomy pojawiły się w większości dużych miast w kraju. Możemy znaleźć rozmaite pokoje, które różnią się od siebie tematem przewodnim. W ten sposób dla każdego znajdą się zagadki w odpowiadającym mu klimacie.

To niezwykle intrygująca forma zabawy, która zachwyciła już rzesze osób. Ta forma rozrywki pozwala na ciekawe spędzenie czasu ze znajomymi czy rodziną. Warto spróbować swoich sił i przekonać się samemu, czy dasz radę się uwolnić. Bez względu na wynik pamiętaj, że tak samo jak w grach komputerowych - chodzi tu przede wszystkim o świetną zabawę w oryginalny sposób.