Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Ciekawostki > Smarfon pomoże w walce z odchudzaniem?

Smarfon pomoże w walce z odchudzaniem?

Środa 5 sierpnia 2015, przez admin

Wszędzie panuje moda na szczupłą sylwetkę. Coraz więcej z nas przywiązuje wagę do odżywiania i do uprawiania sportu. Chcemy być szczupli, zdrowi i piękni. Odpowiedzią na nowe trendy są nowe technologie, które pomagają schudnąć i dbać o zdrowie.

Zamiast zaprzątać sobie głowę układaniem menu, kontrolą każdego spożytego produktu czy liczeniem kalorii warto zaufać specjalistom od odchudzania. Najlepsi eksperci w odchudzaniu wychodzą z rewolucyjną propozycją. Jest nią mobilna aplikacja dietetyczna DietMap. To nowe podejście do procesu diety, odchudzania i zdrowego żywienia.

Dieta smaczna i nowoczesna
Diety na odchudzanie DietMap to propozycja dla wszystkich dbających o swoje odżywienie. Podstawę aplikacji stanowią zbilansowane plany żywieniowe, ułożone przez dietetyków. Jadłospisy, które otrzymujemy wraz z zarejestrowaniem się i wprowadzeniem swoich danych to propozycja dla miłośników klasycznej kuchni oraz tych, którzy kochają eksperymentowanie. W bazie DietMap znajdują się dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i potrawy skomponowane z produktów należących do superfoods. Superfoods to żywność o pozytywnym działaniu na organizm. Do tej grupy należą jagody goji czy quinoa oraz bardziej tradycyjne produkty jak brokuły czy nasiona roślin strączkowych.

Zarządzaj swoją dietą
DietMap wszystkim użytkownikom, pozwalające dopasować dietę i plan odchudzania do własnych potrzeb. Każdy, kto posiada konto przy rejestracji i wyborze diety decyduje ile kilogramów i w jakim czasie schudnie. Na straży bezpiecznej diety stoi program, czuwający, aby utrata masy ciała nie był zbyt szybka. To gwarancja zdrowego oraz skutecznego odchudzania.

Opcja, pozwalająca na wymianę posiłku na odmienny o podobnej kaloryczności sprawa, że możemy swobodnie modyfikować jadłospis. Nie będzie to miało konsekwencji dla podstawowych założeń diety, gdyż czuwa nad nami inteligentny program, reagujący w momencie przekroczenia dziennego bilansu energetycznego.
Kompleksowe wsparcie

DietMap, to także przydatne narzędzia, które wspierają odchudzanie na każdym jego etapie. Dzięki nim staje się ono efektywne i mniej bolesne.

Najistotniejsze, z punkty widzenie skutecznego odchudzania to:
• Powiadomienia o posiłkach, które pojawiają się przed planowanym jedzeniem. Alerty pozwalają nam zachować niezwykle istotną w procesie odchudzania regularność jedzenia.
• Automatyczna lista zakupów, która stanowi nieocenioną pomoc w planowaniu menu oraz wydatków na żywność.. Produkty, z których jest stworzona to wszystkie artykułu niezbędne do przygotowania posiłków w diecie.
• Kontroler wagi, pozwalający na śledzenie postępów naszej diety i w graficzny sposób przedstawiający spadek masy ciała, co motywuje do dalszej pracy nad sobą.
• Moje wyniki, czyli zakładka informująca o jakości i wartości odżywczej naszej diety.

DietMap to również portal, na którym przeczytamy ciekawe artykuły, porady dietetyka, założymy własny blog czy podzielimy się opinią na forum. Dopełnieniem spójnej strategii twórców DietMap jest także fanpage, gratka dla miłośników nowinek dietetycznych, zdrowych przepisów i kulinarnych inspiracji.

Internet umożliwił niezwykle prosty i możliwy z niemal każdego urządzenia czy miejsca na świecie dostęp do informacji i gadżetów. Skorzystajmy z jego dobrodziejstwa. Sprawmy sobie osobistego dietetyka, który będzie zawsze przy nas, w telefonie, na tablecie czy w komputerze.