Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Na Luzie > Ślub nie odbędzie się bez Młodych i bez... fotografa

Ślub nie odbędzie się bez Młodych i bez... fotografa

Czwartek 18 sierpnia 2016, przez alfred

Ślub to uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której dwie strony składają sobie przysięgę małżeńską w obecności świadków. Bez kogo jeszcze nie obędziemy się na ślubie? Oczywiście bez księdza (w przypadku ślubu kościelnego) lub urzędnika (jeśli zdecydujemy się na ślub cywilny), bez najbliższej rodziny czy znajomych oraz co może trochę dziwić... bez fotografa. Obecnie nie sposób spotkać już uroczystość ślubną, na którą nie przybędzie fotograf ślubny.

Także sesja ślubna, jest jednym z elementów planowania ślubu, jest ona ważna dla pary młodej tak samo jak planowanie wesela. Fotografia ślubna pozwoli nam uchwycić niezapomniane chwile podczas tego ważnego wydarzenia.

Fotograf ślubny (www.intothewed.pl), powinien być wybieramy po wcześniejszym obejrzeniu jego prac. Powinny one zachwycać oryginalnością i pomysłowością. Inspiracją na sesję ślubną są: ciekawe i oryginalne miejsca, z którymi para ma jakieś wspomnienia, romantyczne krajobrazy, łąki pełne kwiatów, czy polna droga. I nie ważne jest tutaj gdzie mieszkamy - czy będzie to Zakopane czy Bielsko Biała - zawsze znajdą się miejsca dla nas wyjątkowe. Nietypowa kolorystyka dodaje również zdjęciu dobry efekt i może wpłynąć na ich wygląd np. sepia, lub zdjęcie czarno białe.

Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Zdjęcia ślubne powinny być naturalnym obrazem wspomnień, powinny zapisywać historie dla wielu pokoleń. Fotograf ślubny powinien dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują od niego, dlatego powinien przeprowadzić z nimi wiele rozmów, dzięki którym będą mogli realnie ocenić czy są w stanie wykonać sesje.

Ważną kwestią jest też bezpieczeństwo wykonywania i przechowywania zdjęć. Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, powinno więc wiązać się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale także przed tym wydarzeniem, jak i po nim.