Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Reklama > Skuteczna reklama własnej firmy

Skuteczna reklama własnej firmy

Niedziela 9 lutego 2014, przez admin

Każdy z nas, kto posiada swój własny biznes pragnie, aby jego firma przynosiła jak największe dochody. Najskuteczniejszą metoda na wzrost dochodów firmy jest skuteczna reklama. Przemyślana dobrze zorganizowana reklama może stać się kluczem do naszego sukcesu.

Jedna z metod na skuteczna reklamę własnego biznesu jest drukowanie ulotek. Ulotki najlepiej drukować poprzez drukarnie internetowe, składając bezpośrednio zamówienie poprzez stronę internetową oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze omijając agencje reklamowe, które narzucają swoje marże. Możemy rozróżnić drukarnie cyfrowe oraz bardzo popularne ostatnio drukarnie offsetowe. Charakteryzują się one drukiem ulotek w większych nakładach od około 1000 sztuk. W takich drukarniach możemy wydrukować także inne artykuły reklamowe jak foldery , w których zamieścimy wszystkie nasze produkty i usługi jakie oferujemy, a także wizytówki, które możemy wręczyć klientom podczas spotkania.

Ważnym kolejnym etapem jest zaprojektowanie takiej ulotki. Musimy pamiętać, by zastosować się do wytycznych pliku do druku, jakie wymagane są przez poszczególne drukarnie. Główne wytyczne to zastosowanie kolorystyki CMYK, rozdzielczości powyżej 300 dpi oraz zastosowanie spadów drukarskich. Warto zadbać, by na ulotce znalazło się nasze logo, ciekawe zdjęcie i nasze dokładne dane kontaktowe. Jeśli sami zaprojektujemy sobie taka ulotki bez problemu znajdziemy drukarnię, która wydrukuje nam tanie ulotki reklamowe. Dobrze zaprojektowana reklama z pewnością dostarczy nam korzyści finansowych.