Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Biznes > SYSTEMY ERP ZARZĄDZANIE FIRMĄ

SYSTEMY ERP ZARZĄDZANIE FIRMĄ

Wtorek 23 lipca 2013, przez admin

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego i konkurencyjnego rynku wymaga przyjaznych, a jednocześnie zaawansowanych narzędzi informatycznych, które, oprócz możliwości rejestrowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy. Takim rozwiązaniem jest CDN OPT!MA – zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania firmą, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program wspomaga prowadzenie firmy oraz stanowi doskonałe narzędzie pracy dla biura rachunkowego. Dzięki dedykowanemu modułowi, nasz system staje się najlepszym na rynku programem do zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows, umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również w sieci. Ponadto program odpowiada na potrzeby bieżącego zarządzania firmą usługową, handlową i biurem rachunkowym oraz pozwala na prognozowanie jej przyszłej działalności. Jest jedynym w tym segmencie rynku zintegrowanym programem, w którym wszystkie moduły tworzą całość, co oznacza „jednorazowe wprowadzanie danych” – dokumenty wprowadzone do programu poprzez jeden moduł są automatycznie dostępne w pozostałych modułach. Pozwala to na znaczne przyspieszenie i zautomatyzowanie pracy firmy, a kadrze zarządzającej daje możliwość wszechstronnych analiz w oparciu o te dane. Jednocześnie wielomodułowa budowa zapewnia rozbudowę programu wraz z rozwojem firmy. Rosnące wymagania mogą być realizowane w prosty sposób, poprzez dodanie odpowiednich modułów np. Analiz czy CRM.

Bogata funkcjonalność programu oparta o konfiguratory umożliwia jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdej małej lub średniej firmy. Program posiada system identyfikacji użytkowników, który jest połączony z systemem blokad dostępu zarówno do poszczególnych funkcji programu, jak i do poszczególnych baz danych. Umożliwia to kształtowanie polityki dostępu pracowników firmy do różnych obszarów danych.

Wyróżnikiem systemów CDN jest możliwość korzystania z ich funkcjonalności on-line w modelu ASP, dzięki czemu Klienci mogą pracować z danymi i zarządzać firmą z każdego miejsca na świecie.

CDN OPT!MA to najczęściej wybierane oprogramowanie dla firm na rynku. Bogata funkcjonalność naszych systemów pozwala zwiększyć potencjał i efektywność działań KAŻDEJ firmy. Głównym atutem Comarch jest kilkunastoletnie doświadczenie oraz głęboka wiedza sektorowa, którą przekazujemy naszym Klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.