Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Reklama > Rekomendowany Fotograf Google

Rekomendowany Fotograf Google

Piątek 10 października 2014, przez admin

Nowoczesna technologia daje wiele możliwości. Jeszcze nie dawno nikt nie wyobrażał sobie, że można wirtualnie zwiedzić miejsce, które chce się odwiedzić. Dzięki rozwiązaniom jakie daje wirtualny spacer a zwłaszcza Street View google nim wybierzemy się w jakieś miejsce, możemy je wcześniej zobaczyć. Dzięki temu spędzając wakacje w jakimś miejscu lub jedząc obiad w restauracji, możemy wcześniej zobaczyć co nas tam czeka zanim pojawimy się tam fizycznie. To wirtualna podróż, która daje wiele możliwości.

Korzystając z nowatorskiego i funkcjonalnego projektu jakim jest bussines view w mapach google istnieje możliwość odbycia wirtualnej wycieczki zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz danego budynku takiego jak restauracja, sklep, hotel czy obiekt sakralny. Odkrywając tajemnice danego miejsca nabiera się jeszcze większej ochoty by poznać je osobiście I tak np. każda Pani Młoda chętnie skorzysta z salonu fryzjerskiego czy sali weselnej, którą będzie mogła wcześniej zobaczyć, a rodzina z małymi dziećmi na pewno chętniej wybierze hotel, gdy wcześniej na internetowej stronie przekona się jakie warunki dla dzieci proponuje. Dlatego wydaje się oczywistym, że wykorzystanie bussines view w mapach Google to znakomity sposób na promocję. To innowacyjne narzędzie marketingu, które warto wykorzystać i przekonać się jak bardzo jest ono skuteczne.

Do korzyści, jakie przynosi firmie skorzystanie z tego narzędzia niewątpliwie należą:

• Konkurencyjność firmy. Klient wiedząc jak wygląda np. hotel, w którym ma spełnić wakacje chętniej go wybierze, niż miejsce, które może poznać tylko z opisu. Projekt
bussines view w mapach Google to sposób na przyciągnięcie uwagi klienta. To sposób aby nie tylko opowiedzieć ofercie, ale również oddać klimat i atmosferę danego miejsca.

• To sposób na zwiększenie widoczność w wyszukiwarkach Google. Ciekawy spacer
wirtualny google sprawi, że klient zatrzyma się na dłużej na stronie firmy i na pewno
ją zapamięta.

• Narzędzie to daje również możliwość skorzystania z profesjonalnej fotografii do
celów komercyjnych firmy. Dzięki temu można zyskać unikalne logo lub zdjęcie na
ulotkę reklamową.

• Można z niego korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych co znacznie
zwiększa jego skuteczność. Można skorzystać z niego w każdej sytuacji, wystarczy
tylko dostęp do Internetu.

• To doskonała reklama firmy przy umiarkowanych nakładach finansowych.

Jako rekomendowany fotograf google w projekcie Business View w mapach google mogę zaproponować ciekawe rozwiązania, które na pewno przyczynią się do poprawy wizerunku każdej firmy. Zaplanuję i przygotuję profesjonalną sesją uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania. Jestem otwarty na propozycje i uwagi moich klientów, gdyż to Państwa satysfakcja i zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Ponieważ posiadam doświadczenie i znajomość rynku mogę zaoferować korzystne rozwiązania, które zadowolą potrzebyi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przykładowymi realizacjami i do kontaktu, a chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.