Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Na Luzie > Jak dobrać odpowiednie żaluzje i rolety?

Jak dobrać odpowiednie żaluzje i rolety?

Piątek 12 sierpnia 2016, przez alfred

Na szczęście już całkowicie bezpowrotnie - przynajmniej tak myślę - minęły czasy, kiedy okna w domach i mieszkaniach dekorowało się ciężkim, grubymi i mało atrakcyjnymi zasłonami. Były one wątpliwą ozdobą i zbierały tylko kurz, przez co wymagały częstego prania. Pranie, suszenie, prasowanie i układanie ozdobnych plisek podczas wieszania było bardzo czasochłonne.

Na szczęście w obecnych czasach istnieje wiele innych rozwiązań by ozdobić okno i zasłonić się przed oczami wścibskich przechodniów i sąsiadów. W sklepach jest teraz ogromny wybór żaluzji i rolet.

W chwili obecnej rolety (wolakrakzal.com.pl) produkowane są z usztywnianego materiału, a utrzymanie czystości nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy je czasem przetrzeć szmatką podczas sprzątania.

Sprzedawane są w wielu rozmiarach, tak by każdy mógł dobrać odpowiedni rozmiar do swojego okna. Jeśli nie znajdziemy w sklepie odpowiedniego rozmiaru, zawsze można zamówić roletę na wymiar. Rolety są robione z materiału w różnych kolorach i wzorach. Można je dobrać kolorystycznie do każdego wnętrza i wystroju. Stosowane są w oknach pokojowych, kuchennych i łazienkowych oraz w oknach zamontowanych na poddaszach. Można je montować samodzielnie lub zlecić to zadanie specjalnej firmie.

Żaluzje są równie ozdobne i tak samo praktyczne jak rolety. Robione są z plastiku, drewna, metalu i wielu innych wytrzymałych, łatwych w utrzymaniu czystości materiałów. Produkowane są na zamówienie, bądź sprzedawane w sklepach w standardowych rozmiarach. Rolety są bardzo wygodne w użyciu i bardzo trwałe.