Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Reklama > Facebook ads – skuteczna forma reklamy

Facebook ads – skuteczna forma reklamy

Wtorek 3 stycznia 2017, przez Marcin Marc

Zarówno pod względem bezpłatnej, jak i płatnej reklamy. Na szczęście, ta druga opcja wcale nie musi być taka droga. W końcu to my samy określamy budżet, jaki chcemy na nią przeznaczyć.

Facebook ads – skuteczna forma reklamy

Facebook ads to obecnie jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Jej główną zaletą jest to, że trafia do konkretnej, często dość szczegółowo określonej grupy odbiorców. Dodatkowo daje wiele możliwości. Przede wszystkim możemy reklamować sam post, jak i skupić się na tym, by uzyskać więcej wejść na naszą witrynę, czy rozreklamować firmę w lokalnej społeczności.

Istotne jest także to, że mamy możliwość przeprowadzenia różnych kampanii reklamowych, gdzie każda z nich będzie miała zupełnie inny cel. W ten sposób możemy stworzyć cały plan działań reklamowych, ogólny harmonogram wprowadzania kolejnych kampanii, by cieszyć się jeszcze lepszymi rezultatami.
Jedną z głównych zalet kampanii Facebook ads jest to, że reklamodawcy mają możliwość dowolnego ustalania wysokości budżetu. Tak naprawdę można zacząć działać już z kwotą kilkunastu złotych, by chociaż przetestować możliwości jakie są dla nas dostępne.

Tworzenie kampanii reklamowych Facebook ads powinno być jednym z głównych elementów działań marketingowych w mediach społecznościowych. Dzięki płatnym reklamom jesteśmy w stanie nie tylko pozyskać nowych potencjalnych klientów i zachęcić ich do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą firmy, ale również mamy możliwość zbudowania znanej, dobrze rozpoznawalnej marki, która kojarzy się przede wszystkim z profesjonalizmem. Dobrze zaprojektowane reklamy na Facebooku trafią stricte do tego typu konsumentów, którzy byliby skłonni zapłacić za to, co produkujemy lub oferujemy. Taka forma reklamy jest bez najmniejszych wątpliwości najbardziej skuteczna.

Dowiedź się więcej o kampaniach facebook ads na stronie http://promotraffic.pl/kampanie-facebook-ads/