Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Reklama > Czy warto inwestować w wizytówki?

Czy warto inwestować w wizytówki?

Czwartek 11 lipca 2013, przez admin

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Nie tylko warto a nawet trzeba. Profesjonalnie zaprojektowane i wydrukowane wizytówki podnoszą prestiż firmy. Już podczas pierwszego spotkania oceniają Ciebie właśnie na podstawie wyglądu tego małego kartonika. Sprawdza się tutaj znane przysłowie “Jak Cię widzą tak Cię piszą”.

Znam ludzi, którzy chcąc zmniejszyć koszty, sami projektują i wykonują swoje wizytówki. Oczywiście nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że ma się o tym jakieś pojęcie. No bo co pomyślisz o osobie, która wręcza Ci wizytówkę wydrukowana na drukarce atramentowej i do tego na kiepskim papierze gdzie druk jest rozmazany i mało czytelny. Pierwsza myśl jaka się nasuwa to taka, że osoba wręczająca taką wizytówkę jest skąpa i żal jej paru złotych na wykonanie normalnej wizytówki, że nie dba o swój wizerunek i jeżeli nawiążę z nią współpracę nie będzie należycie dbała o nasze wspólne interesy. W konsekwencji taka osoba jest „spalona“ na starcie.

Ludzie sami robią sobie taką krzywdę wykonując wizytówki domowym sposobem, przecież koszt wykonania wizytówek nie jest wcale wysoki. Nie każdemu przecież potrzebne są wizytówki na drogim papierze o wymyślnej fakturze i do tego tłoczone lub wycinane (a i w tym przypadku brak umiaru może spowodować, że zamiast eleganckiej wizytówki otrzymamy kiczowaty koszmarek).
Więc jeżeli poważnie myślisz o swoim biznesie zainwestuj trochę pieniędzy i zleć opracowanie wizerunku Twojej firmy profesjonalistom. Koszty nie są aż tak wielkie a korzyści przewyższą zainwestowane kwoty.

Jeżeli wizytówka ma Ciebie wyróżniać, musi być elegancka. To ona świadczy o Tobie
Nie pomoże długi tytuł naukowy czy stanowisko przed nazwiskiem jeżeli sama wizytówka będzie niewłaściwie zaprojektowana i źle wydrukowana. Pamiętaj, że wizytówki pełnią funkcję informacyjną dlatego nie umieszczaj na niej za dużo informacji, nie stosuj różnych rodzajów czcionek no i nie przesadzaj ze zdjęciami. Pamiętaj, wizytówki to nie ulotki reklamowe.

Naszym klientom polecamy kolorowe wizytówki jednostronne lub wizytówki dwustronne drukowane na gładkim papierze, bez zbędnych wodotrysków po bardzo przystępnej cenie. Druk odbywa się na maszynach offsetowych co zapewnia wysoką jakość końcowego wyrobu. Projekty wizytówek, drukowanych przez nas, wykonujemy całkowicie bezpłatnie, wystarczy przesłać do nas logo i dane, które mają znaleźć sie na wizytówce. Oczywiście jeżeli klient nie liczy się z kosztami wykonamy również wizytówki tłoczone, wycinane lub lakierowane punktowo.