Internet, IT, SEO, Finanse, Design w przystępny sposób

Strona główna > Biznes > Azarel.pl™ • Producent crash padów motocyklowych

Azarel.pl™ • Producent crash padów motocyklowych

Niedziela 9 lutego 2014, przez Azarel

crash pady

Firma na tle rynku motocyklowego w ujęciu globalnym

Firma jest młodym, powstałym w marcu 2012 roku przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, działającym na rynku akcesoriów motocyklowych w Polsce. W ujęciu globalnym rynek akcesoriów motocyklowych jest rynkiem wysoce konkurencyjnym. Stosunkowo młodym, polskim przedsiębiorstwom tej branży nie jest łatwo bez odpowiednich nakładów, osiągnąć wyniki pozwalające na utrzymanie się na rynku. Istotną barierą wejścia na rynek jest kwestia wizerunku, którą liderzy rynku wypracowywali niekiedy przez dziesiątki lat. Branża motocyklowa charakteryzuje się ponadprzeciętnym przywiązaniem konsumenta do marki. Dzięki długoletniej obecności na rynku i wypracowanej skali produkcji i sprzedaży producenci czołowych firm, są wstanie skutecznie minimalizować koszty produkcji jednostki. Dlatego niszowe przedsiębiorstwa, niejednokrotnie muszą oferować swoje produkty po cenach, które dają szansę na realną konkurencję. Liderzy rynku są wstanie oferować swoje produkty w stosunkowo wysokich cenach, za sprawą ogólnego przekonania konsumentów o ich jakości, minimalizując jednocześnie do minimum koszty zmienne np. dzięki efektowi skali, a także innym zaletom swojego położenia. Szansą na przełamanie tej ogólnoświatowej sytuacji jest innowacyjność i kreatywność młodych ludzi prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Mamy nadzieję że również ta rodzima marka przyczyni się do marginalizacji światowych potentatów rynku motocyklowego i jednocześnie sprosta oczekiwaniom polskich motocyklistów.

crash pady Azarel • Proces produkcyjny

W procesie produkcyjnym użyto jednych z najwyższej jakości materiałów dostępnych na polskim rynku półproduktów. Tworzywo charakteryzuje się dodatkiem zwiększającym jego właściwości,i wykonane zostało przy użyciu technologii CNC-MACHINING. Trzony Crash Padów wykonanie zostały z lekkiego stopu Aluminium o odpowiedniej twardości. Z elementów stalowych zastosowano śruby oraz nakrętki w klasach 10.9 i 8.8. Końcówki z tworzywa są wymienne i znajdują się w ofercie Azarel.pl w formie zestawów naprawczych. Materiały użyte do produkcji pochodzą z Polski, oraz państw UE. Wszystkie detale, półprodukty, produkty dodatkowe, materiały marketingowe składające się na całość kompletu zostały wykonane w Polsce.

Co odróżnia firmę Azarel na polskim rynku akcesoriów motocyklowych?

  • Innowacyjne założenia konstrukcyjno-wytrzymałościowe;
  • Jedne z najlepszych materiałów konstrukcyjnych na rynku europejskim;
  • Poziom ustalonej ceny optymalnej (detalicznej);
  • Stosunek ceny do jakości produktu;

Dla lepszej indywidualizacji wprowadzono crash pady w wariantach „czyste aluminium". Charakteryzujące się brakiem powłoki lakierniczej lub innej, polerowane lub szczotkowane z lekkim połyskiem (pół mat), oraz wariant lakierowany przy użyciu epoksydowej farby proszkowej. Drugi wariant charakteryzuje się jednym z najwyższych współczynników odporności na mechaniczne uszkodzenia wśród powłok lakierniczych. Powłoka ta doskonale zabezpiecza również antykorozyjnie. Wariant występuje w kolorze „czarny mat”.